nr 388 6560
Byrå
Björk, längd: 85, djup: 47, höjd: 73 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
| Utrop: |
100 kr |
| Såld: |
250 kr |
måndag 28 november 2005 kl 16:00:00
| Tid |
Kund |
Bud |
100 kr
200 kr